Demsay Elektronik

Her hafta düzenli yüklemelerimiz ile Amerika, Avrupa ve Uzakdoğu'dan yüklemeler çıkaran Demsay Elektronik olarak müşterilerimizin elektronik komponent ihtiyaçlarına en hızlı çözümler sunmaktayız.

Amerika

Amerika

Amerika Yüklemelerimiz; Amerika'da stokları bulunan Digikey, Mouser, Farnell, Rochester, Avnet Express, Future, TTI, Arrow ve Verical gibi dünyanın önde gelen global distribütörlerinden kendi yüklemelerimizi çıkartmaktayız.

Amerika

Amerika Yüklemelerimiz; Amerika'da stokları bulunan Digikey, Mouser, Farnell, Rochester, Avnet Express, Future, TTI, Arrow ve Verical gibi dünyanın önde gelen global distribütörlerinden kendi yüklemelerimizi çıkartmaktayız. Digikey ve Mouser firmalarından her hafta diper firmalardan ise 2 haftada bir çıkan express yüklemelerimizle, ihtiyacınız olan ürünleri birçok global distribütörün stoklarından çok kısa sürede temin edebilmekteyiz.

Avrupa

Avrupa

Kurulumu tamamlanmış olan Avrupa şubemiz ile Avrupa'daki birçok elektronik komponent firmasından ürün teminini hızlı ve uygun fiyatla yapabilmekteyiz.

Avrupa

Kurulumu tamamlanmış olan Avrupa şubemiz ile Avrupa'daki birçok elektronik komponent firmasından ürün teminini hızlı ve uygun fiyatla yapabilmekteyiz. Bu ofisimizden haftada bir Türkiye'ye varış yapacak şekilde yüklemeler çıkarmaktayız. Global düstribütörlerin Avrupa stoklarında bulduğumuz malzemelerini veya Avrupa'lı üreticilerden sipariş etmek istediğiniz ürünleri bizim yüklememizin içinde getirip hem yüksek nakliye fiyatlarından hem de gümrük masraflarından kurtulma şansınız olacaktır.

Uzak Doğu

Uzak Doğu

Shenzhen'deki partner ofisimiz ve Hong Kong'taki depomuzdan her hafta düzenli olarak çıkardığımız yüklemeler ile Uzak Doğu'dan rekabetçi fiyatlarla ürün tedarik ediyoruz.

Uzak Doğu

Shenzhen'deki partner ofisimiz ve Hong Kong'taki depomuzdan her hafta düzenli olarak çıkardığımız yüklemeler ile Uzak Doğu'dan rekabetçi fiyatlarla ürün tedarik ediyoruz. Yıllardır düzenli olarak çalıştığımız ve karşılıklı güven ilişkisi kurulmuş olan tedarikçilerimizden sadece orjinal ürünler getirmekteyiz. Tedariğini gerçekleştirdiğimiz ürünler partner ofisimizde önce test edilip, orjinalliği onaylandıktan sonra gönderilmektedir.

Özel yüklemeler oluşturabilir, ihtiyaç duyduğunuz ürünler ve projeleriniz için teklifler alabilirsiniz.

Teklif Al
Demsay Elektronik