1Hangi firmalardan yüklemeler yapmaktasınız?
Digikey, Mouser, Farnell, TTI, Avnet, Arrow ve daha birçok dünyanın lider komponent distribütörlerinden düzenli olarak kendi yüklemelerimizi çıkartmaktayız.
2Digikey yüklemeleriniz hangi gün, saat kaçta kapanmaktadır ve teslim süresi nedir?
Digikey yüklemelerimizi her Cuma saat 16.00'da kapatmaktayız. Siparişleriniz, en geç bir sonraki hafta Perşembe günü size kargolanmaktadır.
3Mouser yüklemeleriniz hangi gün, saat kaçta kapanmaktadır ve teslim süresi nedir?
Mouser yüklemelerimizi Salı günleri saat 11.00'da kapatmaktayız. Bu saate kadar girmiş olduğunuz siparişleriniz en geç bir sonraki hafta Perşembe günü size teslim edilmektedir.
4Uzakdoğu yüklemeleriniz hangi günler de çıkıyor?
Uzakdoğu yüklemelerimizi haftanın sonunda çıkarıyoruz. Yüklenen ürünlerimiz takip eden haftanın başında geliyor ve Salı gününden itibaren müşterilerimize kargolanıyorlar.
5Sizin yüklemenize satınalmasını kendi yaptığımız ürünlerimizi ekleyebilir miyiz?
Amerika, Avrupa ve Uzakdoğu'dan her hafta çıkardığımız yüklemelere sizin ürünlerinizi de ekleyebiliriz. Bu ürünlerin dilerseniz sadece nakliye operasyonunu karşılayabilir, dilerseniz de siparişin açılıp ödemenin yapılmasından itibaren tüm aşamalarında hizmet verebiliriz.
6Yüklemelerinizin geliş süreleri nedir?
Her hafta çıkardığımız düzenli yüklemelerimizi DHL, UPS, TNT gibi global kurye firmaları ile yapmaktayız. Amerika ve Uzakdoğu'dan çıkan yüklemelerimiz 2 iş gününde, Avrupa'dan çıkardığımız yüklemelerimiz ise 1 iş gününde Türkiye'ye varış yapmaktadır.
7Digikey ve Mouser online fiuatları üzerinde uyguladağınız katsayılar nelerdir?
Digikey ve Mouser çarpanlarımız ile ilgili bilgiye bu linkten ulaşabilirsiniz.
8Ürün koduna sahip olmadığım parçalar için yardımcı olabilir misiniz?
Çoğu elektronik mühendisi olan satış departmanımız sizin için her türlü teknik desteği sağlayacaktır. Aradığınız ürüne ait özellikleri veya resimleri paylaşmanız durumunda size aradığınız ürünü en kısa sürede bulacaklardır.
9Tekliflerinize hangi masraflar dahildir?
Tekliflerimiz ürünlerin gümrük masrafları, depomuza kadar olan nakliye masrafları, ürüne ait gümrük vergileri dahildir.
10Ödememi nasıl yapabilirim?
Havale, EFT veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.